Balvu Centrālā bibliotēka

Tirgus ielā 7, Balvi
Darbdienās: 10.00-18.00
Sestdiena: 9.00- 15.00
jūnijā, jūlijā, augustā sestdienās nestrādā
Svētdiena- brīvdiena
Katra mēneša pēdējā piektdiena- spodrības diena

Kā sasniegt pircējus ar ziņu apskatu, emuāru, aplāžu, virusālā mārketinga un tiešsaistes mediju palīdzību.

Autors: Deivids Mērmans Skots

Tiecoties pēc labas peļņas internetā, uzņēmējiem jāņem vērā, ka klienti meklē nevis reklāmas saukļus, bet gan informāciju, sadarbību un izvēli.

Atbildes uz jautājumiem, kā internetā īstenot klientu vēlmes un gūt panākumus biznesā, sniedz Jaunie mārketinga un sabiedrisko attiecību likumi.

Ar konkrētiem piemēriem šajā mārketinga ceļvedī sniegts īpašs darbības plāns, kā noteikt mērķauditoriju, radīt saistošus vēstījumus, kas uzrunās īstos cilvēkus, un  kā panākt, lai klienti pērk arvien vairāk.

Apskatīt tiešsaistes katalogā

 
   
 
Vietne izmanto sīkdatnes!
Balvu centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē tiek izmantotas mūsu un trešo pušu sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai nodrošinātu tās darbību un palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.