Balvu Centrālā bibliotēka

Tirgus ielā 7, Balvi
Darbdienās: 10.00-18.00
Sestdiena: 9.00- 15.00
jūnijā, jūlijā, augustā sestdienās nestrādā
Svētdiena- brīvdiena
Katra mēneša pēdējā piektdiena- spodrības diena

Normunds Skauģis

Latvijas veiksmes stāsti

Pirmais sērijas Latvijas veiksmes stāsti izdevums ir veltīts maizniekmeistaram Normundam Skauģim, maizes ceptuves Lāči izveidotājam un īpašniekam. Kāds ir šis veiksmes stāsts, kad burtiski no nekā, tikai paša rokām un neatlaidīgu darbu radīts uzņēmums, ko pazīst ne vien Latvijā, bet arī tālu aiz tās robežām?  Normunds Skauģis teic, ja viņam būtu dota iespēja vēlreiz sākt visu no sākuma, viņš izvēlētos šo pašu ceļu. “Ir jādara tas, ko tu proti, kas tev padodas un ir pie sirds,” uzsver Lāču saimnieks.

Grāmatā ir daudz vērtīgu ieteikumu un atziņu gan par biznesu, gan par cilvēku savstarpējām attiecībām, kas gūtas gadu gaitā un kas varētu noderēt ikvienam, un īpaši tiem, kas sper pirmos soļus savas uzņēmējdarbības pasaulē.

Apskatīt tiešsaistes katalogā

 
   
 
Vietne izmanto sīkdatnes!
Balvu centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē tiek izmantotas mūsu un trešo pušu sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai nodrošinātu tās darbību un palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.