Balvu Centrālā bibliotēka

Tirgus ielā 7, Balvi
no 2024. gada 1. jūnija līdz 31. decembrim
Pirmdien 10.00 - 18.00
Otrdien 10.00 - 18.00
Trešdien 10.00 - 18.00
Ceturtdien 10.00 - 18.00
Piektdien, sestdien, svētdien SLĒGTS.

Autori: Indra Melbārde, Artūrs Zeltiņš

JA KAUT KAS IR IESPĒJAMS ŠAJĀ PASAULĒ, TAS IR IESPĒJAMS ARĪ MAN!

Personības pilnveidošanas centra vadītāji, sertificēti NLP treneri Indra Melbārde (M.A. NLP) un Artūrs Zeltiņš (M.A. NLP) piedāvā lasītājiem otro grāmatu sērijā “Neirolingvistiskā programmēšana – mācība par personīgo meistarību”.

Šajā izdevumā būtiska loma atvēlēta mērķiem un vārda spēkam. Autori apkopojuši praksē pārbaudītas NLP tehnikas, kas palīdzēs izvirzīt īstos mērķus dzīvē un arī veiksmīgi realizēt tos. Ikviens, kurš vēlas sasniegt reālus rezultātus un uzlabot dzīves kvalitāti, šajā grāmatā atradīs noderīgas atziņas par pašmotivāciju, atklās savus neapzinātos iespēju resursus, apgūs noderīgus saskarsmes paņēmienus un iemācīsies izprast vārda spēku.

NLP IR PANĀKUMU PSIHOLOĢIJA!

Apgūstot šajā grāmatā sniegtās tehnikas, jūs varēsiet
*uztvert jebkuru situāciju no dažādiem skatpunktiem,
*sapņus pārvērst reālos sasniedzamos mērķos,
*spert lielu soli izcilības virzienā jebkurā jums svarīgā dzīves jomā,
*pilnveidot savu prasmi sadarboties un pārliecināt citus cilvēkus,
*noteikt metaprogrammas jebkuram cilvēkam utt.

Šī grāmata noderēs gan tiem, kuri vēl nav pazīstami ar NLP, gan tiem, kuri NLP atziņas jau ilgstoši izmanto ikdienā. Īpaši noderīga šī grāmata būs koučiem, psihologiem, pedagogiem, personālvadības un reklāmas speciālistiem.

Apskatīt tiešsaistes katalogā

 
   
 
Vietne izmanto sīkdatnes!
Balvu centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē tiek izmantotas mūsu un trešo pušu sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai nodrošinātu tās darbību un palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.