Balvu Centrālā bibliotēka

Tirgus ielā 7, Balvi
no 2024. gada 1. jūnija līdz 31. decembrim
Pirmdien 10.00 - 18.00
Otrdien 10.00 - 18.00
Trešdien 10.00 - 18.00
Ceturtdien 10.00 - 18.00
Piektdien, sestdien, svētdien SLĒGTS.

Autori: Patersons Kerijs, Grennijs Džozefs u.c.

Jūsu spēkos ir mainīties - jūs varat iegūt finansiālu drošību, atbrīvoties no liekā svara un kaitīgiem ieradumiem, izveidot veselīgas attiecības un kļūt veiksmīgāks profesionālajā dzīvē, ja vien apgūsiet to, ko autori sauc par sešām uzvedības ietekmes svirām. Tās gandrīz nemanāmi, bet ļoti spēcīgi iespaido ikvienu mūsu lēmumu un rīcību un nosaka, vai spējam spert pareizos soļus, kas ved pretī vieglākai, piepildītākai un laimīgākai dzīvei.

Šī grāmata piedāvā vienkāršas metodes un paņēmienus, kā atrāk un vieglāk sasniegt jebkurus mērķus.

Apskatīt tiešsaistes katalogā

 
   
 
Vietne izmanto sīkdatnes!
Balvu centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē tiek izmantotas mūsu un trešo pušu sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai nodrošinātu tās darbību un palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.