Balvu Centrālā bibliotēka

Tirgus ielā 7, Balvi
no 2024. gada 1. jūnija līdz 31. decembrim
Pirmdien 10.00 - 18.00
Otrdien 10.00 - 18.00
Trešdien 10.00 - 18.00
Ceturtdien 10.00 - 18.00
Piektdien, sestdien, svētdien SLĒGTS.

Autors: Hedžess Bērks

Lielākā daļa cilvēku sapņo par pārticību un finansiālo drošību un tajā pašā laikā dzīvo np algas līdz algai, apmainot savu laiku pret naudu. Ļoti reti lielāka slodze darbā vai algas pielikums sniedz šo drošības sajūtu vai pietiekami daudz finansu līdzekļu, lai dzīvotu tādu dzīvi, kādu patiesi vēlamies.
Šajā grāmatā ir piedāvāta alegorija par diviem atšķirīgiem domāšanas un dzīves veidiem – viens kā darbiniekam, kurš dzīvo no rokas mutē, un otrs kā uzņēmējam jeb investoram, kurš būvē cauruļvadu.

Apskatīt tiešsaistes katalogā

 
   
 
Vietne izmanto sīkdatnes!
Balvu centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē tiek izmantotas mūsu un trešo pušu sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai nodrošinātu tās darbību un palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.