Balvu Centrālā bibliotēka

Tirgus ielā 7, Balvi
Darbdienās: 10.00-18.00
Sestdiena: 9.00- 15.00
jūnijā, jūlijā, augustā sestdienās nestrādā
Svētdiena- brīvdiena
Katra mēneša pēdējā piektdiena- spodrības diena

Autore: Krisa de Vintere

Kā pārvērst auksto zvanīšanu karstā peļņā

Pārdošana pa telefonu sniedz vienkāršus padomus par to, kā, izmantojot pareizos paņēmienus, uzlabot pārdošanu, kā arī nodibināt pašam savu telecentru vai telemārketinga nodaļu. Krisa de Vintere norāda uz visbiežāk sastopamām kļūdām un sniedz ieteikumus, kā maksimizēt pārdošanu pa telefonu, aplūkojot praktiskus ieteikumus šādās jomās:

– peļņas maksimizēšana, izmantojot pārdošanu pa telefonu;
– aukstās zvanīšanas tehnikas;
– pirkšanas signālu pamanīšana;
– iebildumu pārvarēšana;
– sava telecentra izveide;
– piemērotu darbinieku izvēle;
– darbinieku apmācīšana un motivēšana.

Vai nu jūs esat menedžeris, kas vēlas uzsākt pārdošanas pa telefonu operācijas, vai arī komandas loceklis, kas vēlas uzlabot savu sniegumu, – šī grāmata jums būs noderīgs palīgs.

Apskatīt tiešsaistes katalogā

 
   
 
Vietne izmanto sīkdatnes!
Balvu centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē tiek izmantotas mūsu un trešo pušu sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai nodrošinātu tās darbību un palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.