Balvu Centrālā bibliotēka

Tirgus ielā 7, Balvi
no 2024. gada 1. jūnija līdz 31. decembrim
Pirmdien 10.00 - 18.00
Otrdien 10.00 - 18.00
Trešdien 10.00 - 18.00
Ceturtdien 10.00 - 18.00
Piektdien, sestdien, svētdien SLĒGTS.

Autors: Arvīds Jankauskis

Grāmatas autors ir mehānikas inženieris ar vairāk kā 9 gadu praktisko pieredzi.

Šajā grāmatā ir apkopotas samērā vienkāršas pamatlietas no inženiera darba ikdienas, lai radītu priekšstatu par šīs profesijas būtību, un parādītu, ka inženiera darbs nesastāv tikai no sarežģītiem aprēķiniem.
Grāmatā ir daudz attēli un tabulas, un tā ir sarakstīta vienkāršā sarunvalodā, lai to var lasīt ikviens - gan tie, kas tikai apsver iespēju apgūt kādu no tehniskajām profesijām, gan inženiera amata brāļi, kas savas darba gaitas jau ir uzsākuši vai gatavojas uzsākt.

Šī grāmata ir domāta:

• skolēniem, kas apsver iespēju nākotnē mācīties un saistīt savu dzīvi ar kādu no tehniskajām nozarēm, lai sniegtu ieskatu inženiera profesijā;
• studentiem, kas apgūst kādu no inženierzinātņu nozarēm, lai viņiem būtu vieglāk startēt darba tirgū;
• jaunajiem un esošajiem inženieriem, lai varētu dalīties ar savu pieredzi un zināšanām.

Apstatīt tiešsaistes katalogā

 
   
 
Vietne izmanto sīkdatnes!
Balvu centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē tiek izmantotas mūsu un trešo pušu sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai nodrošinātu tās darbību un palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.