Balvu Centrālā bibliotēka

Tirgus ielā 7, Balvi
Darbdienās: 10.00-18.00
Sestdiena: 9.00- 15.00
jūnijā, jūlijā, augustā sestdienās nestrādā
Svētdiena- brīvdiena
Katra mēneša pēdējā piektdiena- spodrības diena

Autors: Buklovskis Georgijs

Ja esi uzņēmuma īpašnieks vai vadītājs, vai cilvēks no lēmumu pieņēmēju komandas, tad šī grāmata ir rakstīta tieši tev! Izdevumā stāstīts par biznesu, veiksmīgu biznesu, un arī par tādiem piemēriem, kurus nevar nosaukt par veiksmīgiem. Grāmatā atradīsi vienu no lielākajiem biznesa veiksmes noslēpumiem, par kuru eksistenci pat nenojauš absolūtais vairākums uzņēmēju un kuru dzīvē lieto liela daļa pašu veiksmīgāko!

Apskatīt tiešsaistes katalogā

 
   
 
Vietne izmanto sīkdatnes!
Balvu centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē tiek izmantotas mūsu un trešo pušu sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai nodrošinātu tās darbību un palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.