Balvu Centrālā bibliotēka

Tirgus ielā 7, Balvi
Darbdienās: 10.00-18.00
Sestdiena: 9.00- 15.00
jūnijā, jūlijā, augustā sestdienās nestrādā
Svētdiena- brīvdiena
Katra mēneša pēdējā piektdiena- spodrības diena

Balvu novada un Ziemeļlatgales uzņēmējiem lieliska iespēja bez maksas saņemt individuālu atbalstu no profesionāļiem!

Biedrība “Radošās Idejas” sadarbībā ar diviem partneriem- Balvu novada pašvaldību un Dedoviču rajona Centrālo bibliotēku- īsteno pārrobežu projektu Ne tikai grāmatas – bibliotēkas uzņēmējdarbības atbalstam!” no 2019. gada 31. maija līdz 2021. gada 30. maijam.

Projekta mērķis - veicināt uzņēmējdarbības attīstību Balvu novadā un Ziemeļlatgalē, kā arī Dedoviču un Pleskavas reģionā Krievijā, sniedzot sīkajam un mazajam uzņēmējam (atbilstoši MVU definīcijai EK regulai 800/2008) dažādas atbalsta iespējas caur kopīgām pārrobežu aktivitātēm.

Projektā tiek piedāvāts vismaz 20 Balvu novada un Ziemeļlatgales uzņēmējiem, kuri reģistrēti un darbojas šajā reģionā (darbība ne vecāka kā 5 gadi uz projekta aktivitātes īstenošanas brīdi) bez maksas saņemt individuālu atbalstu no profesionāļiem:
 • produkta vai pakalpojuma vizuālās identitātes izstrādei,
 • produkta vai pakalpojuma dizaina izstrādei,
 • produkta vai pakalpojuma reklāmkaroga izstrādei,
 • produkta vai pakalpojuma etiķetes vai apraksta tulkošanai latviešu, angļu, krievu valodās,
 • produkta vai pakalpojuma reklāmas video izstrādei,
 • produkta vai pakalpojuma reklāmas fotogrāfiju izstrādei,
 • produkta vai pakalpojuma mārketinga plāna izstrādei.

Tā ir lieliska iespēja uzņēmuma produktam vai pakalpojumam izveidot pievilcīgu, aktuālu, atšķirīgu un patērētājam pamanāmu dizainu, kā arī izstrādāt mārketinga plānu tā veiksmīgai virzībai tirgū.

Pieteikšanās, aizpildot anketu: http://ejuz.lv/atbalstsuznemejiem līdz 2019. gada 15. novembrim, norādot no minētā piedāvājuma klāsta trīs interesējošos atbalsta veidus.
 Lai pieteiktos izvēlētajiem atbalsta veidiem, jāņem vērā uzņēmuma atbilstības kritēriji:
 • reģistrēts un darbojas Balvu novadā vai Ziemeļlatgalē,
 • reģistrēts Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā vai Valsts ieņēmumu dienestā kā saimnieciskās darbības veicējs,
 • uzņēmums ir sīkais vai mazais uzņēmums atbilstoši  MVU definīcijai EK regulai 800/2008, 
 • uzņēmuma Valsts ieņēmumu dienesta administrēto nodokļu (nodevu) parāda kopsumma nepārsniedz 150 euro,
 • uzņēmums nav parādā pašvaldībai un tās institūcijām,
 • uzņēmumam nav pasludināts maksātnespējas process (izņemot gadījumu, kad maksātnespējas procesā tiek piemērots uz parādnieka maksātspējas atjaunošanu vērsts pasākumu kopums), apturēta tā saimnieciskā darbība vai uzņēmums netiek likvidēts.

Papildus informāciju par vērtēšanas atlases kritērijiem un anketas aizpildīšanu saņemama Balvu novada pašvaldības Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrā (26461435, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.) vai Balvu Centrālajā bibliotēkā (64522111), Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Pēc pasludinātā pieteikšanās perioda beigām uzņēmēji tiks informēti par atlases rezultātiem un konkrētu informāciju par atbalsta saņemšanu saskaņos ar profesionāļiem: projekta koordinatori, dizaineri Anitu Kairišu (29137849) un  ekspertu darbā ar uzņēmējiem mārketingaplānu izstrādē Aleksandru Mihņenoku (25967492).

Balvu novada pašvaldība līdzfinansē projektu un aicina uz  kopēju sadarbību uzņēmējdarbības vides attīstībai Ziemeļlatgalē!

Kopējais projekta budžets ir 250 000 EUR. Projekta līdzfinansējums no Latvijas-Krievijas pārrobežu sadarbības programmas 2014.–2020. gadam ir 225 000 EUR. Latvijas-Krievijas pārrobežu sadarbības programmu 2014.-2020. gadam līdzfinansē Eiropas Savienība, Latvijas Republika un Krievijas Federācija.

Latvijas-Krievijas pārrobežu sadarbības programma 2014.-2020. gadam finansiāli  atbalsta  vienotas  pārrobežu  attīstības  aktivitātes  ar  mērķi uzlabot  reģionu konkurētspēju,  izmantojot  to potenciālu  un  atrašanās priekšrocības krustcelēs starp Eiropas Savienību un Krievijas Federāciju. Programmas mājas lapa ir www.latruscbc.eu

Latvia-Russia Cross-Border Cooperation Programme 2014-2020 supports joint efforts for addressing cross-border development challenges and promotes sustainable use of existing potential of the area across border between Latvia and Russia. The Programme website is www.latruscbc.eu

 
   
 
Vietne izmanto sīkdatnes!
Balvu centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē tiek izmantotas mūsu un trešo pušu sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai nodrošinātu tās darbību un palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.