Balvu Centrālā bibliotēka

Tirgus ielā 7, Balvi
Darbdienās: 10.00-18.00
Sestdiena: 9.00- 15.00
jūnijā, jūlijā, augustā sestdienās nestrādā
Svētdiena- brīvdiena
Katra mēneša pēdējā piektdiena- spodrības diena

Autore: Svetlana Saksonova

Uzņēmuma darbības finanšu analīze ir ārkārtīgi plaša analīzes joma, kura iekļauj visai atšķirīgus aspektus. Grāmatas pirmajā nodaļā izskatīti tādi aspekti kā finanšu informācijas analīze un interpretācija, izmantojot finanšu koeficientus uzņēmumu finanšu stāvokļa un kredītspējas noteikšanai, pievēršot lielāku uzmanību uzņēmumu likviditātes un ienesīguma (ROS un ROM) analīzei, kā ari produktu vai pakalpojumu bezzaudējuma sliekšņa noteikšanas analīzei. Tie ilustrēti ar piemēriem un praktiskām situācijām. Nodaļas sākumā sniegtas uzņēmumu finanšu vadīšanas koncepcijas, jo tās ir jebkuras finanšu analīzes un lēmumu pieņemšanas metodoloģiskais pamats. Uzņēmuma apgrozāmo līdzekļu un apgrozāmā kapitāla vadīšanas aspekti un praktiskie paņēmieni ir ļoti aktuāli jautājumi – gan no teorijas, gan prakses viedokļa.

Grāmatas otrajā nodaļā ir sniegts uzņēmuma apgrozāmo līdzekļu un apgrozāmā (darbības) kapitāla raksturojums, izskatīti teorētiskie jautājumi un piemēri par apgrozāmo līdzekļu un apgrozāmā kapitāla vadīšanas posmiem un to finansēšanas iespējām. Ar praktiskiem piemēriem ilustrēti apgrozāmā kapitāla cikli, apgrozāmā kapitāla aprites paātrināšanas nepieciešamība. Piedāvātie apgrozāmā kapitāla vadīšanas praktiskie paņēmieni sniedz priekšstatu par to, kā var analizēt un vadīt apgrozāmo kapitālu dažādu darbības sfēru uzņēmumos.

Apskatīt tiešsaistes katalogā

 
   
 
Vietne izmanto sīkdatnes!
Balvu centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē tiek izmantotas mūsu un trešo pušu sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai nodrošinātu tās darbību un palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.