Balvu Centrālā bibliotēka

Tirgus ielā 7, Balvi
no 2024. gada 1. jūnija līdz 31. decembrim
Pirmdien 10.00 - 18.00
Otrdien 10.00 - 18.00
Trešdien 10.00 - 18.00
Ceturtdien 10.00 - 18.00
Piektdien, sestdien, svētdien SLĒGTS.

Kā motivēt, iedrošināt un gūt panākumus

Autors: Džons Edeirs 

Klasika, ko piedāvā Džons Edeirs, pamato viņa domu, ka par līderiem nepiedzimst, par līderiem izaug. Sarunu formā, kas risinās starp kādu jaunu vadītāju un pašu autoru, tiek pētīta līderības būtība un praktiskais izmantojums. Katrs līderības aspekts tiek izpētīts un pārrunāts tā, ka ikviens apgūst pamatprasmes, kas nepieciešamas citu iedvesmošanai un iedrošināšanai. Lai gan šī grāmata ir viegli lasāma un diezgan izaicinoša, tā palīdzēs Jums veidot iedvesmojošam līderim nepieciešamo harismu un īpašības.

Apskatīt tiešsaistes katalogā

 

 
   
 
Vietne izmanto sīkdatnes!
Balvu centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē tiek izmantotas mūsu un trešo pušu sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai nodrošinātu tās darbību un palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.