Balvu Centrālā bibliotēka

Tirgus ielā 7, Balvi
Darbdienās: 10.00-18.00
Sestdiena: 9.00- 15.00
jūnijā, jūlijā, augustā sestdienās nestrādā
Svētdiena- brīvdiena
Katra mēneša pēdējā piektdiena- spodrības diena

Autors: Roberts Kadens

Tirgus izpētes tehnikas ikvienam uzņēmumam

Partizānu mārketinga tirgus izpēte izskaidro neskaitāmos maldīgos priekšstatus par tirgus pētījumiem un to priekšrocībām, atklājot, kā mazie uzņēmumi var izmantot mārketinga pētījumus, lai uzlabotu savu pašreizējo stāvokli tirgū, kā arī attīstītu jaunu biznesu.

Vienkāršā valodā uzrakstīta, grāmata sagrauj mītu par to, ka tikai lielās kompānijas var atļauties tirgus pētījumus, un skaidro, kā mazie un vidējie uzņēmumi var gūt labumu no fokusa grupām un pētījumu anketām un kā to izdarīt, tērējot mazāk līdzekļu, nekā jūs varētu iedomāties.

Apskatīt tiešsaistes katalogā

 
   
 
Vietne izmanto sīkdatnes!
Balvu centrālās bibliotēkas tīmekļa vietnē tiek izmantotas mūsu un trešo pušu sīkdatnes (angļu valodā „cookies”), lai nodrošinātu tās darbību un palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un kvalitāti. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.
Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”. Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.